bool(true)

Захист ІР

- Реєстрація прав на торгові марки в різних країнах світу
- Захист прав на програмне забезпечення
- Захист прав на сайт
- Ліцензійні угоди на софт та інші продукти, EULA
- Супровід угод щодо відчуження IP

НАВІЩО ДЛЯ ЦЬОГО ЮРИСТИ:

Будь-яка компанія, що займається розробкою програмного забезпечення, або надає інші послуги в сфері IT або e-commerce, повинна заздалегідь подбати про належний захист прав інтелектуальної власності на digital продукт, який вона розробляє, та пропонує користувачам. Якщо цього не зробити вчасно, то в майбутньому може бути досить складно довести належність прав на об’єкт інтелектуальної власності саме тій компанії, що його розробляла. Окрім того, у випадку відсутності належного захисту ІР неможна виключати виникнення судового спору щодо прав інтелектуальної власності не тільки з конкурентами, але й між самими розробниками (фаундерами проекту).

До того ж, не варто забувати про те, що належна реєстрація прав на digital продукт не тільки захищає права його розробників, але й підвищує привабливість проекту перед його потенційними інвесторами.

Важливо також враховувати, що один і той самий продукт в сфері digital (або його частина) може бути захищений різними способами – наприклад, як об’єкт авторського права та як знак для товарів і послуг. Але для того, щоб обрати надійний та належний спосіб максимально захисту digital продукту, важливим є залучення професійної юридичної команди.


ЩО МИ ПРОПОНУЄМО:

Ми маємо значний досвід в сфері захисту прав інтелектуальної власності наших клієнтів, і пропонуємо комплексний підхід. Зокрема, ми не тільки зможемо надати пораду стосновно того, яким саме чином захистити права на Ваш продукт у конкретній юрисдикції, але і підберемо належний спосіб захисту. Наприклад, якщо Вам потрібно зареєструвати торгову марку (знак для товарів і послуг), то ми, перш ніж подати заявку на реєстрацію, проаналізуємо специфіку Вашого бізнесу, підберемо перелік товарів і послуг для реєстрації знаку саме для Вашого кейсу, а також проведемо пошук серед вже зареєстрованих знаків як в Україні, так і за кордоном.

Якщо ж Вам потрібно зареєструвати авторське право на комп’ютерну програму, SaaS або веб-платформу, мобільний додаток або інший digital продукт, то ми підготуємо для Вас усі необхідні документи та проведемо реєстрацію у найкоротші строки, звільнивши Ваш час для розвитку Вашого бізнесу, а не для супроводу роботи юристів.

Окрім того, ми готові здійснити юридичний супровід цілої низки транзакцій в сфері ІР, зокрема, супровід угод про передачу прав на використання торгових марок за ліцензійними угодами (trademark license agreements), супровід угод щодо надання прав на використання творів (copyright use agreements), підготувати ліцензійну угоду для кінцевого користувача (EULA), або забезпечити супровід та реєстрацію угод щодо повного відчуження прав на об’єкт інтелектуальної власності на підставі відповідного договору (trademark & copyright transfer agreements).

Ми здійснюємо супровід діяльності клієнтів не тільки на національному рівні, але і у різних юрисдикціях. Саме завдяки цьому підходу, а також завдячуючи нашим іноземним партнерам, ми маємо можливість професійно захищати права інтелектуальної власності наших клієнтів не тільки в України, а також в США, Європейському союзі та інших країнах світу.