string(1) "0"

Ми гнучкі у підходах до роботи з нашими клієнтами і для нас основною метою є не тільки орієнтованість на результат, але і на потреби клієнта. Саме тому ми пропонуємо різні підходи до роботи з різними бізнес-кейсами:

Проектна робота

Якщо Ваша компанія має необхідність у комплексному юридичному супроводі того чи іншого бізнес-проекту, який включає різні аспекти юридичної діяльності (починаючи від корпоративного структурування, вибору юрисдикції, аналізу податкових аспектів, і закінчуючи підготовкою усього комплексу необхідної юридичної документації) – ми саме та юридична компанія, яка Вам потрібна.

Під час роботи з Вашим проектом ми заздалегідь оцінюємо обсяг робіт, їх вартість та строки надання, а також максимально залучаємось до Вашої проектної команди. Це дає Вам змогу не тільки вирішити питання щодо залучення юридичної підтримки для конкретного проекту без залучення нових співробітників або рекрутерів та заздалегідь спланувати відповідні витрати, але і також бути впевненим у тому, що юридичні послуги будуть надані на найвищому професійному рівні і під Вашим контролем.

Абонентське обслуговування

Абонентське юридичне обслуговування ІТ-компаній є найбільш доцільним варіантом для тих підприємств, які не мають свого юриста у штаті або у випадку, якщо утримання окремого працівника не є доцільним протягом повного робочого дня (наприклад, якщо запити щодо надання юридичних послуг виникають не щодня). В такому випадку абонентське обслуговування – найбільш збалансований варіант як з точки зору вартості послуг, так і якості їх надання.

Ми пропонуємо широкий спектр юридичних послуг в межах абонентського обслуговування ІТ-компаній. Перж ніж запропонувати Вам конкретний пакет абоненських послуг, ми ретельно вивчаємо специфіку Вашого бізнесу, середню кількість запитів щодо надання послуг протягом місяця та їх тип (наприклад, консультації з питань податкового права або підготовка контрактів на розробку програмного забезпечення). Переваги абоненського обслуговування нашою компанією:

Погодинна оплата

Погодинна оплата юридичних послуг нашої компанії, як правило, застосовується у складних кейсах або в ситуації, коли заздалегідь оцінити вартість юридичних послуг по проекту складно через його значний обсяг або розтягнутість у часі.

Разом з тим, для нас дуже важливо, щоб щомісячний білінг не був неприємною несподіванкою для наших клієнтів наприкінці місяця. Саме тому, перш ніж приступити до конкретного завдання нашого клієнта, ми спочатку детально вивчаємо поставлені перед нами завдання, після чого оцінюємо орієнтовну кількість годин юристів нашої компанії, що буде витрачена під час надання послуг згідно Вашог проекту, а також, відповідно, оцінюємо орієнтовну загальну вартість наших послуг (так званий, hard-cap).