bool(true)

Data Protection & Compliance

- Підготовка документів згідно GDPR
- Супровід щодо виконання complaince вимог ЄС та США
- Супровід з питань дотримання вимог AML та KYC
- Супровід під час відкриття банківських рахунків

НАВІЩО ДЛЯ ЦЬОГО ЮРИСТИ:

Сьогодні фраза “захист персональних даних” – це не просто виконання встановленої законом формальності, адже про “зливи” та несанкціоноване розповсюдження даних користувачів соцмереж та мобільних додатків ми чуємо ледь не щодня, а найбільш прогресивні країни ЄС, а також США вже давно запровадили сувору відповідальність за порушення законодавства в сфері захисту персональних даних і навіть викликають засновників соцмереж до найвищих державних органів для надання звіту щодо належного захисту персональних даних користувачів.

Участь професійної юридичної команди в ІТ або digital-проекті дозволить впевнитись в тому, що збір персональних даних користувачів Вашого продукту (в незалежності від того, чи це мобільний додаток або соціальна мережа, або веб-сайт чи веб-платформа) здійснюється згідно із встановленими регламентами та стандартами, що дозволить не тільки убезпечити бізнес від скарг та позовів користувачів, але і також захитисти Вас від санкцій контролюючих державних органів.


ЩО МИ ПРОПОНУЄМО:

Ми пропонуємо широкий спектр юридичних послуг в сфері захисту персональних даних. Так, ми не тільки підготуємо політику конфіденційності (privacy policy) для Вашого мобільного додатку, веб-сайту або веб-платформи, але і надамо рекомендації щодо виконання вимог GDPR (General Data Protection Regulation), що є обов’язковим на території Євросоюзу, а також проконсультуємо з питань щодо порядку обробки та захисту персональних даних в базах персональних даних користувачів (в тому числі під час використання хмарних технологій).

Ми також надаємо нашим клієнтам комплексний юридичний супровід в сфері compliance, тобто з питань відповідності тим чи іншим стандартам, виконання яких є обов’язковим для бізнесу в певній сфері. Зокрема, це стосується питань compliance в банківський сфері (наприклад, під час відкриття та використання корпоративних та персональних банківських рахунків). Окрім того, ми надаємо нашим клієнтам рекомендації щодо виконання вимог AML та KYC в різних юрисдикціях, готуємо документи щодо виконання відповідних стандартів у вказаній сфері.