bool(true)

Gaming & Cybersport

- Документація на розробку комп’ютерних ігор
- Консалтинг gaming-індустрії
- Супровід використання віртуальних активів
- Спонсорські угоди щодо кіберспортнивних змагань
- Угоди з кіберспортивними командами

НАВІЩО ДЛЯ ЦЬОГО ЮРИСТИ:

Комп’ютерні ігри та віртуальні активи, що в них використовуються, вже давно стали частиною дозвілля сучасного покоління, а кіберспорт – загальновизнаним видом спортивних змагань. Ще декілька років тому мало хто міг уявити, що віртуальні скіни у комп’ютерних іграх можуть мати значну вартість у твердій валюті і що їх можна використовувати як справжній майновий актив: обмінювати, продавати або навіть залишати у спадок.

В цей самий час професіні геймери стають представниками нової кіберспортивної індустрії, які формують тренди для нових поколінь, а змагання за їх участю збирають тисячі глядачів на кіберспортивних аренах та мільйони переглядів на YouTube та Twitch.

Функціонування gaming & cybersport індустрії навряд чи можливе без повноцінної юридичної підтримки. Адже там, де мова йде не тільки про мільйони переглядів, але й про мільйони доларів інвестицій, відсутність юридичної підтримки або відсутність належного захисту прав є рівноцінним втраті цих коштів.

У сфері сучасних цифрових технологій саме кваліфіковані ІТ-юристи можуть забезпечити належний захист майнових та немайнових прав як геймерів, так і кіберспортивних організацій, надати комплексну консультаційну підтримку розробникам відеоігор для повноцінного їх запуску та подальшої дистрибуції у різних країнах світу, а також забезпечать захист прав власників віртуальних активів.


ЩО МИ ПРОПОНУЄМО:

Ми є експертами в сфері юридичного супроводу розробки комп’ютерних ігр та їх подальшої дистрибуції на цифрових платформах (наприклад, STEAM). Ми також допоможемо з юридичним супроводом Вашого game-dev проекту з компаніями, які надають інструменти для розробки комп’ютерних ігор (наприклад, UNITY) або компаніями, що займаються розробками сендбоксів (sandboxes). У цьому нам допомагає наш практичний досвід розробки та впровадження специфічних угод в даній конкретній сфері, таких як договори на розробку та дистрибуцію відеоігор, договори на використання контенту відеоігор та договори щодо використання віртуальних активів (скінів).

Під час юридичного супроводу кіберспортивних організацій та кіберспортивних команд ми надаємо весь комплекс послуг, що пов’язані з використанням бренду та атрібутики команд під час проведення кіберспортивних змагань і трансляцій в мережі Інтернет, надаємо комплексні консультації та забезпечуємо підготовку договорів, що стосуються спонсорських питань, а також угод про співпрацю між кіберспортивними командами та кіберспортивними асоціаціями (наприклад, WESA).

Ми також супроводжуємо геймерів та блогерів у їх професійній діяльності, починаючи від питань захисту їх майнових прав та аспектів використання їх особистих брендів, закінчуючи питаннями оподаткування доходів у відповідних юрисдикціях.