bool(true)

Юридичний захист

- Досудове врегулювання спорів
- Послуги ІТ-адвоката
- Захист в судових та правоохоронних органах
- Перевірка контрагентів
- Захист під час обшуків та перевірок бізнесу

НАВІЩО ДЛЯ ЦЬОГО ЮРИСТИ:

Так чи іншакше будь-яка ІТ-компанія або компанія, що працює в сфері e-commerce, стикається з необхідністю юридичного захисту бізнесу в суді або в правоохоронних органах. Непоодинокими є також випадки, коли бізнес доводиться захищати від самих правоохоронних органів або надавати поради у взаємовідносинах з контрагентами (наприклад, у випадку виникнення корпоративного конфлікту або стягнення заборгованості за контрактом).

Саме для цього кожній компанії, що працює в digital-сфері, дуже важливо заздалегідь мати контакти ІТ-адвоката, що дозволить убезпечити бізнес від несподіванок. Так, ІТ-юрист зможе не тільки оперативно надати консультацію в телефонному режимі, за допомогою месенджерів або електронної пошти з будь-яких спірних питань з контрагентами або з аспектів, що стосуються захисту бізнесу, але і підготовувати будь-які необхідні для захисту Ваших інтересів юридичні документи, а також виїхати у випадку необхідності не місце події для вирішення відповідних питань в юридичній площині.


ЩО МИ ПРОПОНУЄМО:

Юридичний захист ІТ-бізнесу – один з найважливіших напрямків діяльності нашої компанії і він включає значний перелік послуг.

Зокрема, ми готові представляти інтереси Вашої компанії в суді у випадку виникнення спору з державними органами або Вашими контрагентами. Це стосується питань стягнення заборгованості з контрагентів, представництва інтересів ІТ-бізнесу під час проведення податкових перевірокоскарження рішень податкових органів (зокрема, оскарження податкових повідомлень-рішень) в адміністративному суді, представництва інтересів бізнесу під час розгляду господарських, корпоративних, цивільних або трудових спорів в судах загальної юрисдикції та господарських судах.

Окрема послуга, яку ми пропонуємо нашим клієнтам – це адвокатський супровід ІТ-компаній, що включає претензійну роботу та досудове врегулювання спорів (медіація), участь у слідчих діях на підприємстві (зокрема, під час обшуків), захист інтересів клієнта у кримінальному провадженні, підготовку адвокатських запитів та участь у переговорах з державними органами.

Ми також маємо значний досвід взаємодії із правоохоронними органами у сфері протидії кіберзлочинам та злочинам у сфері господарської діяльності, що дозволяє нам захищати Ваші інтереси комплексно та максимально ефективно.