bool(true)

Супровід угод

- Підготовка NDA
- Угоди на розробку програмного забезпечення
- Public offers, terms and conditions, privacy policies
- Сервісні та агентські контракти
- Договори для e-commerce маркетплейсів

НАВІЩО ДЛЯ ЦЬОГО ЮРИСТИ:

Ринок ІТ та digital-технологій розвивається швидше, ніж це можна уявити. Кожну годину у Appstore та Google PlayMarket з’являється новий додаток, а програмне забезпечення для бізнесу або звичайних щоденних потреб все більше дозволяє зекономити час та налагодити ефективність процесів.

Але разом з ритмічним та постійним розвитком технологій не варто також забувати і про належне юридичне оформлення будь-яких взаємовідносин – як із контрагентами Вашої компанії, так і в середині підприємства, починаючи від звичайних NDA з працівниками або виконавцями, завершуючи належною підготовкою сервісних контрактів для захисту Ваших інтересів у можливому спорі.

Ми були свідками численних ситуацій, коли успішні ІТ-підприємці розробляли дійсно класний продукт, але в процесі його запуску або після цього виникало багато питань належного юридичного оформлення зобов’язань контрагентів або положень щодо обмеження відповідальності клієнта перед контрагентом. На жаль, вони звертались за юридичною допомогою вже після того, як ця ситуація виникла.

Для того щоб уникнути будь-яких непорозумінь з контрагентами та партнерами ми радимо до початку встановлення взаємовідносин порадитись з юристом і належним чином та в правовому полі укласти відповідну угоду, яка буде виписана таким чином, що це дозволить захистити Ваші інтереси з будь-яких аспектів виконання угоди в майбутньому. Наш досвід дозволяє забезпечити належне оформлення контрактів, а також необхідний юридичний супровід з усіх питань, що стосуються їх виконання.


ЩО МИ ПРОПОНУЄМО:

Перелік угод, які ми готували та комплексно супроводжували за останні роки для ІТ, digital та e-commerce є значним. Зокрема, це договори на розробку програмного забезпечення (software development agreements), сервісні та агентські договори (service agreements & agency agreements), договори MSA (master service agreements), договори поставки та дистриб’юторські угоди (supply agreements & distribution agreements), договори щодо використання хмарних сервісів (cloud software agreements) та договори щодо надання доступу до програмного забезпечення як послуги (SaaS agreements).

Разом з тим, в сучасному цифровому світі майже немає звичайних шаблонів, оскільки все змінюється швидко і потребує кастомізації. Саме тому значна частина тих угод, які ми супроводжуємо, в значній мірі готується під конкретні потреби клієнта.

Іншими прикладами найбільш поширених угод в сфері e-commerce, укладення яких ми супроводжуємо на постійній основі, є договори на розробку веб-сайтів та маркетплейсівпублічні оферти (public offers) та публічні договори (public agreements) для веб-сайтів та мобільних додатків, умови надання послуг (terms & conditions) та політики конфіденційності (privacy policies). Саме такі документи регламентують взаємовідносини між власником інтернет-ресурсу (наприклад, онлайн-магазином або онлайн-платформою, що надає стрімінгові послуги, або послуги доступу до медіа-контенту) та відповідним користувачем. Належна увага до всіх аспектів діяльності Вашої компанії у public offer, terms & conditions та privacy policy є надважливою, адже якщо товар або послуга надаються значній кількості користувачів, то порядок надання та отримання товару або послуги, а також відповідальність постачальника та користувача повинні бути відображені максимально детально і без узагальнень, оскільки в іншому випадку існує значний ризик виникнення непорозумінь, що стосуються якості наданого товару чи послуги або умов їх оплати.

Існує практика використання загальних (стандартних) terms & conditions та privacy policy, але їх використання не можна вважати цілком безпечним, оскільки подібні документи ніколи не враховують усі аспекти Вашого бізнесу. На нашу думку, виключно індивідуальний підхід до підготовки документів клієнта свідчить про надання послуг на найвищому професійному рівні, з урахуванням конкретних потреб клієнта та захисту його інтересів.

Ми є експертами в сфері підготовки сервісних контрактів для ІТ-індустрії та е-commerce, що стосуються надання різних видів послуг та виконання робіт. Важливою перевагою є також те, що ми маємо значний досвід супроводу угод наших клієнтів з нерезидентами в різних юрисдикціях (країни ЄС, США та інші).

Оскільки ми маємо багаторічне практичне розуміння усіх аспектів діяльності digital-бізнесу та підготовки контрактів, ми у випадку необхідності зможемо забезпечити організацію коворкінгу для Вашої компанії, а також належний юридичний супровід договорів з фізичними особами-підприємцями в сфері ІТ.

Якщо ж Ваша компанія вирішила переїхати у новий просторий open-space офіс, то ми забезпечимо захист Ваших інтересів під час оформлення договірних відносин з Вашим орендарем (наприклад, Regus, Creative States, Spaces) та забезпечимо укладення договору оренди приміщення або договору щодо придбання нерухомості.