string(1) "0"

Юридична Агенція «ЛЕГІТІМ» – це one-stop-shop для Вашого бізнесу в сфері digital. З 2012 року ми комплексно та відповідно до міжнародних стандартів надаємо юридичні послуги українським та іноземним ІТ-компаніям, онлайн-маркетплейсам, game-dev компаніям та стартапам.

8+

Років практики

100+

Задоволених Клієнтів

400+

Реалізованих Проектів

Ми ― бутікова юридична компанія, що надає послуги повного циклу у складних кейсах.

Серед наших клієнтів ― стартапи та інші підприємства, які ведуть бізнес в сфері ІТ, e-commerce, розробки digital-продуктів, Internet of Things, Artificial Intelligence, gaming-індустрії, віртуальних активів, а також в інших сферах сучасної цифрової економіки.

Нашою метою є якісне та професійне надання юридичних послуг, а також прагнення до довготривалої співпраці з нашими клієнтами. Саме тому 90% наших клієнтів звертаються до нас повторно.

Нашими перевагами є швидкість та своєчасність надання послуг, комплексна і командна робота з клієнтом, розуміння поставлених ним завдань та орієнтованість на результат, а не на процес надання послуг.

Кейси

Приклади деяких актуальних кейсів нашої роботи:

Партнери

AndreyZavalko

Андрій Завалко

Більше 10 років практичного досвіду консультування клієнтів. Є експертом в сфері договірного, корпоративного права, захисту прав інтелектуальної власності та юридичного супровду діяльності нерезидентів.

OlegDorofeev

Олег Дорофєєв

Більше 10 років досвіду адвокатської діяльності. Є експертом в сфері податкового, договірного, корпоративного права, представництва та захисту інтересів клієнтів в судових та правоохоронних органах.