legiteam-icon

Юридичний захист

Належний захист інтересів клієнта — основа діяльності юридичної компанії. Ми маємо значний досвід надання послуг в усіх сферах, що стосуються юридичного захисту бізнесу, починаючи від комплексного супроводу в судовому процесі, закінчуючи захистом прав клієнта на торговельну марку.
legiteam-icon

Стратегічний Консалтинг

Важливою складовою роботи нашої компанії з іноземними та українськими клієнтами є надання комплексних консалтингових послуг в сфері податкового, господарського та корпоративного права, які дозволяють прийняти зважені, стратегічно вірні рішення та створюють додаткову цінність для бізнесу.
legiteam-icon

Супровід ІТ Проектів

Бажаєте провести ІСО? Потрібна розробка корпоративної структуру Вашої майбутньої ІТ компанії, з урахуванням особливостей різних юрисдикцій? Чи терміново потрібен надійний контракт на розробку програмного забезпечення або консультація з GDPR? Можливо, Terms & Conditions для проекту? Ми знаємо, як Вам допомогти!
legiteam-icon

Послуги для бізнесу

Наш досвід дозволяє надавати саме ті послуги, які потрібні бізнесу, як на етапі його становлення, так і на етапі його розвитку. Завдання клієнта для нас є однаково важливим, як у випадку замовлення разової послуги, так і в разі надання послуг на постійній основі. Якість та своєчасність завжди залишаються для нас пріоритетом.