Юридична Агенція «ЛЕГІТІМ» заснована в 2012 р. Ми є компанією, яка надає комплексні юридичні послуги для українських та іноземних компаній відповідно до міжнародних стандартів.


За 7 років нашої діяльності ми надали послуги більше, ніж 100 клієнтам та успішно завершили більше 400 проектів в сфері корпоративного, цивільного, господарського та ІТ-права. Завдяки нашим зусиллям та професійному досвіду, на користь наших клієнтів було ухвалено та виконано більше 80 рішень у судах загальної юрисдикції, господарських та адміністративних судах.

7

Років

100+

Клієнтів

400+

Проектів

Серед наших клієнтів ― компанії, які ведуть бізнес в сфері ІТ-послуг та e-commerce, виробництва промислових товарів і харчових продуктів, оптової та роздрібної торгівлі, маркетингових, PR та медіа послуг, міжнародного фінансування, ресторанного бізнесу, відновлювальної енергетики, а також в інших сферах діяльності, що швидко розвиваються.

Нашою метою є якісне, професійне та своєчасне надання юридичних послуг, а також прагнення до довготривалої співпраці з нашими клієнтами. Саме тому 90% наших клієнтів звертаються до нас повторно.

Нашими перевагами є своєчасність надання послуг, командна робота з клієнтом та розуміння поставлених ним завдань, орієнтованість на результат в роботі для клієнта, а не на процес надання послуг.

Партнери

AndreyZavalko

Андрій Завалко

Має більше 10 років практичного досвіду консультування клієнтів в сфері міжнародної торгівлі, корпоративного права, супроводження діяльності ІТ-компаній, а також значний досвід надання послуг в сфері обслуговування PR та медіа-кампаній.

OlegDorofeev

Олег Дорофєєв

Має більше 12 років практичного досвіду в сфері юриспруденції, в тому числі значний досвід роботи в FMCG корпорації Unilever, міжнародному юридичному бізнесі, а також більше 7 років практичної роботи адвокатом.